• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06
Ogłoszenie
Na naszą stronę został dodany certyfikat SSL. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd prosimy o zgłasznie go wysyłając wiadomość na adres e-mail administratora: [email protected] Dziękujemy.

Wolontariat uczniów Zespołu Szkół

16 maja uczniowie Zespołu Szkół Nikola Seretna, Oliwia Cempel, Zuzanna Siwiec, Alicja Ledwoń, Agnieszka Smętek, Aleksandra Otta, Aleksandra Rupala, Natalia Zwardoń, Natalia Drożdżyńska i Adrian Kurkowski pod opieką nauczyciela bibliotekarza Marioli Śnieżek oraz pedagoga Izabeli Kurowskiej wzięli udział w wolontariacie na rzecz Centrum Kultury im.Kawalerów Orderu Uśmiechu w Głuchołazach. Celem było zainteresowanie mieszkańców naszego miasta poprzez bezpośrednią rozmowę oraz wydrukowane informacje, wzięciem udziału w głosowaniu na Budżet Obywatelski, a w szczególności na Projekt nr 1 związany z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną. Młodzież naszej szkoły doskonale wywiązała się z powierzonego zadania.
  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.