• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06
Ogłoszenie
Na naszą stronę został dodany certyfikat SSL. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd prosimy o zgłasznie go wysyłając wiadomość na adres e-mail administratora: [email protected] Dziękujemy.

Prezentacja projektu "Ujarzmiamy drony"Realizacja projektu dobiegła końca i trudno w to uwierzyć. Dopiero wybieraliśmy drona, planowaliśmy wycieczka, czekaliśmy, aż skończy się zima  i zazielenią drzewa. Szybko zleciało. Prezentujemy Wam nasz filmik promocyjny. Myślę, że po wakacjach znowu uruchomimy drona i wymyślimy kolejne działania. Bardzo dziękuję uczniom i absolwentom: Agatce Frankiewicz, Łukaszowi Łodzianie, Olgierdowi Czerpakowi, Wiktorii Bogdanowicz, Natalii Drożdżyńskiej, Gracjanowi Sobuckiemu, Krystianowi Sikorze, Dominkowi Gitlarzowi, Jonatanowi Ptaś i szczegolne podziękowania dla Mateusza Wroblewskiego. Dzięki, pozdrawiam Joanna Barczewska :)
  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.