Giełda zawodów

Dnia 19 lutego 2015r. Zespół Szkół w Głuchołazach gościł w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Głuchołazach na zorganizowanej po raz pierwszy giełdzie zawodów. Na sali gimnastycznej prezentowało się 13 szkół z Głuchołaz, Nysy, Prudnika, Tułowic i Kędzierzyna Koźla.


Stanowisko naszej szkole było oblegane przez uczniów, zaprezentowaliśmy grę, do której mapy zaprojektował uczeń drugiej klasy technikum – Piotr Mazur. Dziewczyny z klasy liceum oraz technikum hotelarstwa rozmawiały z uczniami i rozdawały ulotki. Z racji tego, że była to giełda zawodów nasze fryzjerki Ada Zamojska i Ola Staliś, dzięki uprzejmości Pani Wandy Rożek, zaprezentowały swoje umiejętności. Paweł Piszczek częstował wypiekami z piekarni Pana Zbigniewa Juziuka, w której uczy się zawodu piekarz.
Spotkanie miało na celu zaprezentowanie uczniom klas trzecich oferty Zespołu Szkól w Głuchołazach na rok szkolny 2015/2016.
Jest co prezentować, ponieważ oferta jest bogata:

  • technik informatyk
  • technik hotelarstwa
  • technik obsługi turystycznej
  • zasadnicza szkoła zawodowa
  • liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły.