Coraz bliżej święta …

Aby wprowadzić społeczność szkolną oraz Rodziców naszych uczniów w wyjątkową atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół w Głuchołazach przygotował Kiermasz Świąteczny.


Uroczystość odbyła się dnia 16 grudnia, przy okazji spotkania wychowawców poszczególnych klas z Rodzicami. Kiermasz cieszył się sporą popularnością, a piękne ozdoby świąteczne kusiły bogactwem kolorów i różnorodnością form – od tradycyjnych stroików wykonanych z szyszek, poprzez oryginalne makaronowe choinki, po inspirowane stylem skandynawskim wieńce i świeczniki. Artykuły sprzedawane na kiermaszu zostały wykonane przez uczennice naszej szkoły – Wiktorię Palarczyk, Kamilę Ponikiewską oraz Paulinę Podstawską, a także przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego – mgr Małgorzatę Nastasowską. Niezwykłe wsparcie okazała niezastąpiona Pani Anna Palarczyk – serdecznie dziękujemy!
Kiermasz Świąteczny stał się już niemal tradycją w kalendarzu naszej szkoły. Rokrocznie przybywa chętnych do współorganizacji imprezy oraz sponsorów. W tym roku w ich gronie znaleźli się:
• Fabryka Armatury Przemysłowej WAKMET,
• LOG-TRANS Staszczak – Transport- Spedycja
• NEONET Głuchołazy
• Piekarnia ROGAL
• Schattdecor Głuchołazy.
Dziękujemy za okazane nam zaufanie i wsparcie.
M. N.