Szkoła z pomysłem

Projekt: Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy
Projekt "Karta szkolna"
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Babie Lato w ZS

Światła telewizyjnych kamer... Następnie wywiady w radiu... A wszystko za sprawą aktywnego udziału uczniów Zespołu Szkół w organizacji pieszego rajdu "Babie Lato w Górach Opawskich". W tegorocznej edycji imprezy udział wzięło ponad 400 uczestników.
   Nasza praca polegała na opracowaniu trasy rajdu i zapewnieniu atrakcji podczas spaceru. W czasie pokonywania niezwykle ciekawej trasy najmłodsi uczestnicy mogli brać udział w pościgu za złodziejem oraz ratować czerwonego kapturka z rąk złego wilka. Aby rajd przebiegał prawidłowo uczniowie Zespołu Szkół wcielili się w role przewodników. Mieliśmy wsparcie służb medycznych oraz profesjonalnych przewodników (wśród nich - emerytowany nauczyciel Zespołu Szkół Pan Adam Krawczyk, któremu serdecznie dziękujemy za pomoc). Uczniowie zadbali również o prawidłowe funkcjonowanie sekretariatów.
     Nieoceniona była także pomoc uczniów podczas pikniku rodzinnego, który odbył się na zakończenie rajdu w ośrodku "Banderoza". Serdeczne podziękowania za zaangażowanie i pomoc!

mgr Aleksandra Brych