• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06
Ogłoszenie
Na naszą stronę został dodany certyfikat SSL. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd prosimy o zgłasznie go wysyłając wiadomość na adres e-mail administratora: [email protected] Dziękujemy.

Erasmus +

W roku szkolnym 2015/2016 w naszej szkole był realizowany projekt unijny Erasmus+. Wzięło w nim udział pięciu nauczycieli naszej szkoły: pp. Agnieszka Sadlej, Małgorzata Nastasowska, Teresa Czarnołęska, Piotr Razik i Jacek Marcinkowski. O ich dokonaniach byliście informowani na bieżąco podczas imprez szkolnych i międzyszkolnych oraz na naszej stronie internetowej. Więcej informacji o realizacji projektu znajdziecie na stronie http://erasmuszsg.weebly.com/ . Zapraszamy!

Z dobroci serca

Wycieczka rowerowa 2 Ti

31.05.2016r. odbyła się wycieczka rowerowa klasy 2TIH (grupa informatyczna) nad Jezioro Nyskie.

Czytaj więcej: Wycieczka rowerowa 2 Ti

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Rebusy matematyczne"

W drugim półroczu uczniowie ZS zostali zaproszeni do nietypowego konkursu. Uczestnicy wykazali się kreatywnością, zdolnościami twórczymi, plastycznymi i zgłosili do konkursu ciekawe prace. W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie – zwycięzcami zostali Dawid Młynarczyk (2TiH), Oskar Kamiński (2TiH) i Malwina Tomczyszyn (3 LO).

Czytaj więcej: Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "Rebusy matematyczne"

Sukces naszych sportowców

Dnia 20 maja 2016 odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach czwórmeczu im. Wiesława Kulpy. Udział  w zawodach wzięli uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 1 w Głuchołazach, Publicznego Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach, Liceum Ogólnokształcącego w Głuchołazach oraz Zespołu Szkól w Głuchołazach.

 Nasi uczniowie  uzyskali następujące rezultaty:

Czytaj więcej: Sukces naszych sportowców

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.