• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06
Ogłoszenie
Na naszą stronę został dodany certyfikat SSL. Jeżeli pojawi się jakikolwiek błąd prosimy o zgłasznie go wysyłając wiadomość na adres e-mail administratora: [email protected] Dziękujemy.

Ujarzmiamy drony – projekt edukacyjny realizowany w Zespole Szkół w Głuchołazach.

W tym roku szkolnym, w ramach programu Edukacja Inspiracja  zainicjowanego przez fundację Szkoła z Klasą i Edukacyjną Fundację im. prof. R. Czerneckiego, realizujemy projekt edukacyjny.  Celem projektu, poza udziałem w zajęciach dodatkowych, jest zapoznanie uczniów  z popularnym czterowirnikowcem. Zajmujemy się również kwestiami bezpieczeństwa i aspektami prawnymi. Po nauce latania czeka nas filmowanie. Prezentacją projektu będzie film promujący nasze miasto. Tymczasem na zajęciach dodatkowych doskonalimy umiejętności pilotowania, pracujemy nad planowaniem poszczególnych ujęć Głuchołaz i dalszej wycieczki. Zapraszamy do zaglądania na naszą stronę zsglucholazy.pl i fanpage projektu.

                                                  Joanna Barczewska i zespół projektowy ZS Głuchołazy.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.