"Zimowe bajanie" uczniów Zespołu Szkół dla przedszkolaków.

05.12.2018 r. uczniowie klas 4TH Bębenek Daria, Skrzypa Katarzyna, 2TIH Gitlarz Dominik oraz 1TIH Cempel Oliwia,Siwiec Zuzanna,Kulig Monika, Rupala Aleksandra, Ludwiniak Izabela i Jankowicz Wojciech zaprezentowali przedszkolakom Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach cykl bajek o zimie i świętach. Czytanie objęło wszystkie grupy wiekowe, a więc całość obecnych w tym dniu dzieci. Elfy świętego Mikołaja dla grup najstarszych przygotowały dodatkowo warsztaty plastyczne, na których kolorowane były  bombki zdobiące choinkę otrzymana od Zespołu Szkół. Projekt biblioteczny realizowany pod opieką nauczyciela bibliotekarza Mariolę Śnieżek dał wiele radości młodym odbiorcom bajkowej literatury, ale również naszym czytelniczym wolontariuszom, którzy nagrodzeni zostali świątecznymi piosenkami w wykonaniu przedszkolaków.