Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/20

W poniedziałek  2 września 2019 roku o godz.9:00 odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2019/2020. W Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Głuchołazach przywitali nas uczniowie klasy 2TIH.  Uroczystość rozpoczęła się od Hymnu Polski - Mazurka Dąbrowskiego, w części artystycznej przedstawiono program dotyczący 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Marzena Grubiak, która powitała wszystkich uczniów, rodziców, pedagogów oraz zaproszonych gości. Przedstawiła organizację  roku szkolnego, zapoznała nowych uczniów z tradycjami szkolnymi oraz życzył dużo radości i samych sukcesów na nowy rok szkolny. Następnie odbyło się uroczyste Ślubowanie klas pierwszych. Po zakończeniu uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do sal.
 
 mgr Piotr Gach