Szkoła z pomysłem

Projekt: Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy
Projekt "Karta szkolna"
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Rembrandtowski horror

Rok 2019 został ogłoszony rokiem Rembrandta, by upamiętnić 350. rocznicę jego śmierci. Rembrandt van Rijn był mistrzem malarstwa niderlandzkiego, symbolem rozkwitu holenderskiej sztuki XVII wieku. Z tej okazji  polonistki z Zespołu Szkół: M. Satora i M. Nastasowska oraz klasa IV TiH zorganizowały konkurs plastyczny pt. ,,Rembrandtowski horror”. W ramach konkursu uczniowie w zespołach wykonali kolaż inspirowany obrazem Rembrandta „Lekcja anatomii doktora Tulpa”. Oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce -  Wiktoria Śnieżek, Małgorzata Gala, Daria Holler, Angelika Kociołek z klasy II TiH.

Wyróżnienia:

1. Adrianna Śnieżek, Wiktoria Szczotka, Nikola Seretna, Hanna Ogrodnik z klasy I TiH,

2. Nikola Kochanowska, Claudia Jurek, Oliwia Jurek, Magdalena Herchel z klasy I Tih,

3. Estera Adamczyk, Karolina Filocha, Angelika Szostek z klasy II ZW.