Rembrandtowski horror

Rok 2019 został ogłoszony rokiem Rembrandta, by upamiętnić 350. rocznicę jego śmierci. Rembrandt van Rijn był mistrzem malarstwa niderlandzkiego, symbolem rozkwitu holenderskiej sztuki XVII wieku. Z tej okazji  polonistki z Zespołu Szkół: M. Satora i M. Nastasowska oraz klasa IV TiH zorganizowały konkurs plastyczny pt. ,,Rembrandtowski horror”. W ramach konkursu uczniowie w zespołach wykonali kolaż inspirowany obrazem Rembrandta „Lekcja anatomii doktora Tulpa”. Oto nagrodzeni uczniowie:

I miejsce -  Wiktoria Śnieżek, Małgorzata Gala, Daria Holler, Angelika Kociołek z klasy II TiH.

Wyróżnienia:

1. Adrianna Śnieżek, Wiktoria Szczotka, Nikola Seretna, Hanna Ogrodnik z klasy I TiH,

2. Nikola Kochanowska, Claudia Jurek, Oliwia Jurek, Magdalena Herchel z klasy I Tih,

3. Estera Adamczyk, Karolina Filocha, Angelika Szostek z klasy II ZW.