Uczniowie Zespołu Szkół czytają Przedszkolakom.

   Po raz kolejny uczniowie klasy 2 TIH Oliwia Cempel, Monika Kulig, Zuzanna Siwiec, Nikola Seretna, Wojciech Jankowicz, Krystian Siupik , 1 TI Magdalena Herchel i 3 TIH Dominik Gitlarz w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM pod opieką nauczyciela bibliotekarza pani  Marioli Śnieżek odwiedzili przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach.
Tym razem młodzież zaprezentowała swoim młodszym przyjaciołom różnorodne bajki pod wspólnym tytułem "Kochamy jesienne książki". Poza czytaniem i wspólną zabawą były również warsztaty plastyczne, na których przedszkolaki kolorowały dary jesieni. Z wykonanych przez dzieci prac powstały piękne wystawy.
 
 
                                                                                                                   nauczyciel bibliotekarz Mariola Śnieżek