Challenge – Pasja kluczem do sukcesu

Dnia 24 października 2019r., w auli senatu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie, odbył się finał konkursu, którego organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Nysie. Wydarzenie odbyło się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2020 realizowanego pod hasłem "PASJA - PROFESJA - POWOŁANIE" - inicjowanego przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Celem konkursu było zachęcenie uczniów do budowania swojej kariery zawodowej w oparciu o posiadane pasje i zainteresowania. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu kilku minutowego filmiku, przedstawiającego pasję, zainteresowania uczestnika. W naszej wyzwanie konkursowe przyjęło cztery osoby. Podczas finału nastąpiła prezentacja prac, a następnie dyskusja z zaproszonymi mentorami. Na zakończenie wszyscy uczestnicy dostali  pamiątkowe dyplomy, wiele ciekawych nagród i mnóstwo słodyczy.  Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze myślę, że każdy z uczestników w przyszłości będzie realizował się zgodnie z powiedzeniem: "Jeśli będziesz robił to co lubisz, wtedy nigdy nie będziesz musiał pracować".