Uczniowie Zespołu Szkół z "Wesołymi zwierzątkami" u Przedszkolaków.

   W ramach XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom związanego z akcją "CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"  uczniowie Zespołu Szkół: Oliwia Cempel, Monika Kulig, Izabela Ludwiniak, Aleksandra Rupala, Zuzanna Siwiec, Wojciech Jankowicz i Dominik Gitlarz pod opieką nauczyciela-bibliotekarza Marioli Śnieżek odwiedzili 4 czerwca przedszkolaki w Publicznym Przedszkolu nr 2 w Głuchołazach.Czytaniem zostały objęte trzy grupy dzieci "Delfinki", "Kotki", "Żabki". Bajki i wierszyki przedstawiały mniej lub bardziej znane zwierzęta. Każdy przedszkolak otrzymał kolorowankę, na której mógł odnaleźć bohaterów przedstawionych utworów. Nie mogło również zabraknąć wspólnej zabawy przedszkolaków z ich starszymi koleżankami i kolegami.To bardzo miłe spotkanie jest kontynuacją wielu poprzednich projektów bibliotecznych w tym przedszkolu.