„INNOWATORIUM” - TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

W dniach 05-09.06.2017 r. uczniowie technikum hotelarskiego i informatycznego wzięli udział w 5-dniowych warsztatach z zakresu zarządzania i ekonomii. Warsztaty prowadzone były przez doktorantów publicznych uczelni ekonomicznych: Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach i  we Wrocławiu. 

Innowatroium to projekt edukacji ekonomicznej młodzieży, który realizowany jest w ramach akcji  edukacyjnych Olimpiady Przedsiębiorczości, organizowanej przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych. Celem projektu było zainteresowanie młodych ludzi do samodzielnego pogłębiania wiedzy z ekonomii i zarzadzania, zainteresowanie ich kierunkami ekonomicznymi, pokazanie im praktycznych zastosowań wiedzy z zakresu przedsiębiorczości. Nasi uczniowie w trakcie warsztatów poznali współczesne strategie zarządzania, narzędzia marketingowe oraz tajniki rekrutacji.  Najbardziej aktywni uczestniczy otrzymali nagrody książkowe.