Wycieczka do Energylandii

Miłośnicy mocnych wrażeń udali się dnia 6 czerwca wraz z opiekunami Samorządu Uczniowskiego - Małgorzatą Nastasowską i Joanną Barczewską - do Rodzinnego Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.
     Energylandia to obecnie największy park rozrywki w Polsce. Miasteczko podzielone jest na cztery strefy tematyczne, oferujące ponad 60 różnych atrakcji, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Uczestnicy naszej wycieczki wykazali się niezwykłą odwagą i chętnie korzystali z atrakcji strefy ekstremalnej, wśród których największą popularnością cieszył się roller coaster "Mayan" oraz launch coaster "Formuła 1".
     Dzień pełen ekstremalnych wrażeń zakończyliśmy w późnych godzinach wieczornych. Organizatorem wycieczki był Samorząd Uczniowski. I już możemy zdradzić, że kolejna wycieczka odbędzie się we wrześniu - wspólnie pożegnamy lato 2017.