Wycieczka rowerowa 2 Ti

 
31.05.2016r. odbyła się wycieczka rowerowa klasy 2TIH (grupa informatyczna) nad Jezioro Nyskie. W wycieczkach rowerowych nie liczy się tylko cel, ale i sama podróż - tak też było w naszym przypadku. Trasa obfitowała w różne atrakcje - wśród wielu z nich warto wymienić zabawę w "chowanego z deszczem", "znajdowanie drogi w lesie", mecz piłki nożnej, w którym zwyciężyła drużyna "NO friends", wchodzenie w ostre zakręty na miarę Grand Prix motorcycle racing itp.
Nad jeziorem odbyło się uroczyste ognisko, które przygotował "Pan z bułką" wraz z ekipą pożarową. W sumie przejechaliśmy ponad 50 km i tym sposobem Pani wychowawczyni ustanowiła rekord życiowy :) Organizatorzy w składzie: mgr Małgorzata Nastasowska, mgr Piotr Gach i mgr inż. Krzysztof Nicpoń już planują kolejną wycieczkę - tym razem w nasze piękne góry.

Krzysztof Nicpoń