Rozpoczęcie roku szkolnego 2014

1 września w Zespole Szkół w Głuchołazach o godz. 9.00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015, na które został zaproszony Wicestarosta Jerzy Dunaj.

Na akademii przygotowanej przez uczniów Zespołu Szkół pod opieką Pana Jacka Marcinkowskiego wspominaliśmy rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz bohaterów, którzy stanęli w obronie ojczyzny. Następnie Pani Dyrektor Marzena Grubiak przywitała wszystkich uczniów a szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole . Przedstawiła także obowiązki, które czekają na młodzież w tym roku szkolnym . Na koniec zostaliśmy mile zaskoczeni. Do naszej kadry pedagogicznej dołączyli nowi nauczyciele. Są nimi ksiądz Mariusz Gawłowski, Pani Joanna Barczewska, która będzie uczyła matematyki oraz anglistka Pani Anna Kondratowicz.
Pod koniec głos zabrał Pan Jerzy Dunaj, który życzył uczniom samych sukcesów w nauce a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy. Po zakończeniu uroczystości każda klasa udała się na spotkanie z wychowawcami, później rozeszliśmy się do domów z myślą, że rozpoczęliśmy kolejny etap nauki w Zespole Szkół.