• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Droniarze na dwudniowej wycieczce w Warszawie

9-10 kwietnia grupa projektowa "Ujarzmiamy drony" pojechała na dwudniową wycieczkę do Warszawy. Zwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik oraz wzięliśmy udział w zajęciach w pracowni robotycznej. Zaprezentowano nam robota humanoidalnego Nao i uczyliśmy się go programować. Po zakwaterowaniu udaliśmy się do Pałacu Kultury i obowiązkowo wjechaliśmy na 30-te piętro. Potem wyruszyliśmy na miasto, przez Krakowskie Przedmieście do Rynku i tam zwiedzanie do wieczora. Rano udaliśmy się do Sejmu na zwiedzanie i spotkanie z panem Kamilem Bortniczukiem - posłem na sejm z Głuchołaz. Potem sesje w siedzibie CISCO. Uczniowie mieli okazje posłuchać inżynierów, którzy opowiadali o ścieżkach kariery w IT, możliwościach zawodowych i nowych rozwiązaniach sieciowych. Na koniec zakupy i powrót. Cieszymy się, że wycieczka się udała.
  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.