• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Wycieczka do firmy Amazon

W dniu 21.01.2019 r. uczniowie, biorący udział w realizowanych przez bibliotekę szkolną projektach oraz najlepsi czytelnicy z klas 1TIH, 2TIH,3TI, 4TH, 4TI, 3A, 1ZW mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do jednego z oddziałów firmy Amazon znajdujących się we Wrocławiu.
Celem było zwiedzenie największego i najnowocześniejszego centrum logistycznego w Europie. Przewodnik oprowadzający naszą grupę przedstawił różnorodność działalności firmy. Szczególnie  interesująca była linia produkcyjna książek od czystych kart po gotowy produkt.
Wyjazd ten był dodatkowym bonusem firmy Amazon dla młodzieży naszej szkoły w ramach projektu "Kindloteka".
 
 
nauczyciel bibliotekarz Mariola Śnieżek
  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.