• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Projekt edukacyjny realizowany w ramach programu Edukacja InspiracjaRealizujemy w tym roku szkolnym projekt edukacyjny, którego celem jest m.in. zapoznanie uczniów  z popularnym czterowirnikowcem. Poza mechanizmami działania zajmujemy się również kwestiami bezpieczeństwa i aspektami prawnymi. Po nauce latania czeka nas filmowanie. Prezentacją projektu będzie film promujący nasze miasto, do którego obejrzenia na pewno Was wszystkich zaprosimy. Tym czasem, na zajęciach dodatkowych, doskonalimy umiejętności pilotowania, pracujemy nad planowaniem poszczególnych ujęć Głuchołaz i dalszej jednodniowej wycieczki.

Zapraszamy do zaglądania na nasz fanpage @ZSdrony. Joanna Barczewska i zespół projektowy ZS.


  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.