• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Wizyta uczniów technikum hotelarskiego w Hotelu „Dębowe Wzgórze”.

Dnia 15 maja 2018 uczniowie technikum hotelarskiego odwiedzili trzygwiazdkowy Hotel „Dębowe Wzgórze” w Pokrzywnej. Młodzież miała okazję zwiedzić  poszczególne działy hotelu: recepcję, pion pobytowy, centrum SPA &Wellness, restaurację oraz Bajlandię i Chatę Grilową.

Pani Agnieszka Żurakowska – właścicielka obiektu opowiedziała nam o początkach tworzenia biznesu, pomyśle na nazwę  obiektu oraz  o zasadach jego funkcjonowania. Uczniowie przejrzeli się również  pracy recepcji hotelowej, poznali dokumentację związaną z rejestracją gości oraz obowiązujący w hotelu dress code. Hotel „Dębowe Wzgórze” to obiekt, w którym szczególny nacisk kładzie się na jakość świadczonych usług, odpowiedzialność pracowników, miłą i rodzinną atmosferę, czego potwierdzeniem są posiadane certyfikaty m.in. „Hotelu przyjaznego rodzinie” oraz nagrody kulinarne.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie!

mgr Agnieszka Szczepanik

mgr Marta Śnieżek

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.