• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

„Udział naszych nauczycieli w projekcie Erazmus Plus”

W naszej szkole nie tylko uczniowie się uczą. Tego lata, w trosce o podwyższenie standardów nauczania i podnoszenie swoich kwalifikacji, pięcioro naszych nauczycieli wzięło udział w dwutygodniowych kursach z języka angielskiego w Dublinie, Irlandia.

Stało się tak dzięki  programowi Unii Europejskiej „Erasmus plus”, który umożliwił sfinansowanie kosztów kursów, przelotu i pobytu w stolicy „Szmaragdowej Wyspy”.  Nauczyciele pp. Agnieszka  Sadlej, Teresa Czarnołęska i Piotr Razik uczestniczyli w ogólnych kursach języka angielskiego, a nauczyciele języka angielskiego pp. Małgorzata Nastasowska i Jacek Marcinkowski –  w zajęciach dydaktyczno-metodycznych z tego języka. Po lekcjach (do 6 godzin dziennie!) nasi nauczyciele zwiedzali Dublin, Belfast, Newgrange i klify w Moher. Dzięki intensywnej nauce i zaangażowaniu podczas zajęć nasi nauczyciele znakomicie podszlifowali swoją znajomość tego języka, bez którego jest bardzo trudno komunikować się we współczesnym świecie. Bierzmy z nich przykład!

 

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.