• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Dni Herbowe 2015

 W dniach 20 - 21 czerwca odbyło się XIII Święto Gmin Powiatu Nyskiego. Uroczystość stanowiła doskonałą okazję do zaprezentowania mieszkańcom powiatu oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Głuchołazach. Pomimo niesprzyjającej pogody impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem. Naszą szkołę oraz Schronisko Młodzieżowe, działające przy Zespole Szkół, promowały uczennice klasy I technikum hotelarskiego oraz II liceum ogólnokształcącego. Prezentowały one ofertę kształcenia na rok szkolny 2015 / 2016 oraz częstowały przechodniów owocami, a dzieciom wręczały kolorowe balony.
W ramach imprezy na nyskim Rynku odbył się "Koncert młodych talentów". Naszą szkołę reprezentował Wojciech Rytko, uczeń klasy III technikum informatycznego. Zgromadzona publiczność zgotowała Wojtkowi gromkie brawa.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie w przygotowanie udziału Zespołu Szkół w tegorocznych Dniach Herbowych.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.