• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Podaruj złociaka dla dzieciaka

Maj to miesiąc wyjątkowo „rodzinny” – 15 maja świętujemy Dzień Rodziny, 30 natomiast Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Pamiętając o tych „kartkach z kalendarza” uczniowie klasy I Tih – pełniący majowy dyżur szkolny – zorganizowali zbiórkę symbolicznych złotówek na zakup zabawek dla wychowanków Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Jasienicy Górnej. Akcja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem wśród społeczności naszej szkoły. Za zebrane fundusze zakupiliśmy gry planszowe, książki, kolorowanki, paletki, piłki, puzzle … Dnia 16 czerwca uczennice klasy I Tih – Paulina Fuks, Iwona Bryś, Anna Zwardoń, Ida Leśniewska – wraz z wychowawczynią mgr Małgorzatą Nastasowską udały się z prezentami do Jasienicy Górnej. Spotkanie obfitowało w wyjątkowe emocje. Nie zabrakło wspólnych zabaw, rozmów.
Po raz kolejny przekonaliśmy się, że warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o drugim człowieku. A dobro zawsze powraca!

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.