• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Zwycięstwo w konkursie fotograficznym!

Uczniowie naszej szkoły zwyciężyli w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Głuchołazach. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu fotografii inspirowanej jednym z trzech zaproponowanych wierszy autorstwa Zbigniewa Herberta: „Las”, „Domy przedmieścia” lub „Kot”.
Zwycięską fotografię wykonał uczeń klasy I tih – Jakub Strauchmann. Wyróżnienia otrzymali Paulina Mańkiewicz z klasy II Lo oraz Oskar Kaczmarczyk z klasy I tih.
Warto wspomnieć, iż w uczniowie klasy I tih w II semestrze mijającego roku szkolnego realizowali projekt Akcja (foto)edukacja, który zaowocował uczestnictwem młodzieży w wielu konkursach fotograficznych. I jak się okazuje – nauka nie poszła w (herbertowski) las.

M. N.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.