• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

SZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

Dnia 8 czerwca odbyła się w Zespole Szkół coroczna impreza promująca sport i "zdrową" rywalizację: Szkolna Olimpiada Sportowa. Imprezę rozpoczęliśmy na boisku ZS, gdzie czekała na młodzież miła niespodzianka: pokaz ratownictwa przygotowany przez jednostkę straży pożarnej z Głuchołaz.


Po zakończonym pokazie korowodem udaliśmy się na teren rekreacyjny przy basenie GOSIR, gdzie odbyły się poszczególne konkurencje sportowe: chód na szczudłach, pompki, bieg ku słońcu, rzut piłką lekarską, hula- hop, konkurs siłacza, tor sprawnościowy, piłka nożna plażowa, strzał do celu, kin ball , alkogogle, skakanka klasowa, przeciąganie liny.
Wszystkie konkurencje odbyły się w przyjaznej atmosferze a klasa 1 tih zadbała, by nikt nie był głodny przygotowując dla nas słodki poczęstunek, za co należą się im podziękowania.
Wyniki olimpiady poznamy podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego.
Zapraszamy do galerii, gdzie dostępne są zdjęcia z imprezy.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.