• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Dzień Dziecka z Zespołem Szkół

Tegoroczny Dzień Dziecka stał się doskonałą okazją do zorganizowania konkursów i zabaw dla przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 w Głuchołazach. W poniedziałkowy poranek uczennice naszej szkoły ( klas II Lo oraz I Tih ) oraz tegoroczni maturzyści ( IV Ti) udali się wraz z mgr Aleksandrą Brych oraz mgr Małgorzatą Nastasowską do zaprzyjaźnionego przedszkola, aby wspólnie świętować ten radosny dzień. Dzieci w sportowym duchu mierzyły się z torami przeszkód, bawiły się z kolorową chustą oraz olbrzymimi bańkami mydlanymi. Nie obyło się bez malowania twarzy oraz śpiewu i tańca. Dodatkową atrakcją był słodki poczęstunek, sponsorowany przez Zespół Szkół.


O moc atrakcji w Państwowym Przedszkolu nr 2 zadbały: Paulina Fuks, Natalia Godzic, Kamila Ponikiewska, Monika Woś, Aneta Burdzik, Wiktoria Palarczyk, Aleksandra Kowalczyk, Agata Kowalczyk, Agnieszka Grabowska, Damian Krzemień, Łukasz Staszkiewicz.
Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę!

M. N.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.