• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

KINDLOTEKA Firmy AMAZON w Zespole Szkół w Głuchołazach.

            24.10.2018r. firma Amazon przekazała Zespołowi Szkół w Głuchołazach, w ramach programu „Kindloteka” interaktywny kącik czytelniczy. Do naszej biblioteki szkolnej trafiło 10 czytników Kindle z wgranymi  500 e-bookami, oraz 100 książek papierowych.

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele firmy Amazon: Pani Marta Rzetelska i Pan Piotr Staś oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Pan Kazimierz Darowski, kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej Pani Ewelina Sobielarska, dyrektor Zespołu Szkół Pani Marzena Grubiak, zaproszeni uczniowie i uczestnicy WTZ, a także nauczyciel bibliotekarz Pani Mariola Śnieżek, która zgłosiła naszą szkołę do programu.

 

   Przedstawiciel firmy Amazon wyjaśnił nam jaki jest cel projektu i przekazał do biblioteki szkolnej wyżej wymienione elementy darowizny. Dziękujemy również  pracownikom firmy, którzy oddali głosy na naszą szkołę jako odbiorcę „Kindloteki”.

Młodzież miała okazję wypróbować czytniki Kindle oraz obejrzeć przywiezione przez firmę książki. Przedstawiciele uczniów podziękowali gościom z firmy Amazon za tak wspaniały prezent dla szkoły.

Oczywiście nie zabrakło również upominków dla naszych uczniów w postaci firmowych koszulek i zaproszenia na wycieczkę do siedziby firmy we Wrocławiu. Czeka nas tam wiele atrakcji, ponieważ zwiedzimy największe i najnowocześniejsze centrum logistyczne Amazon w Europie.

   Jesteśmy pierwszą szkołą w województwie opolskim, która zakwalifikowała się do realizacji tego projektu. Dziękujemy i mamy nadzieję, że z interaktywnego kącika czytelniczego będziemy korzystać jak najczęściej i dzięki niemu na bieżąco zapoznamy się z nowościami książkowymi.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.