• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Festiwal Teatrów Ulicznych 2018 - tuż... tuż!

            Odliczanie dni do 4 edycji Festiwalu Teatrów Ulicznych trwa...
Do wspólnej teatralnej zabawy zapraszają od 14 do 16 czerwca 2018 organizatorzy: Zespół Szkół
w Głuchołazach, Gmina Głuchołazy, Stowarzyszenie na Rzecz Szkół „Chrobry” w Głuchołazach. Tym razem proponujemy: łyk poezji Zbigniewa Herberta, wystawę konkursowych, bajkowych butów, zabawną sceniczną opowieść „Pożądanie w cieniu pokrywki”, nowoczesną wersję „Moralności Pani Dulskiej”, monodram „Kim jesteś”, plenerowy występ Bialskiej Orkiestry Dętej, „Czerwonego Kapturka po śląsku”, nagradzany spektakl pantomimiczny „Kruchość” i nie tylko. Szczegóły na plakatach i na ulotkach, które pojawią się w najbliższym czasie.

„Teatr kocha Głuchołazy”, dlatego czekamy na Was Szanowni Widzowie.


                                                                                                                                 Organizatorzy
Jesteś tutaj