• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w naszej szkole

W dniach 27 i 28 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów PG 2 w Głuchołazach. Byli to autorzy przepięknych ilustracji, które  stanowiły oprawę konkursu „Legends of Malta”. Pierwsza edycja tego konkursu miała miejsce w Gimnazjum nr 2 w dniu 15.12.2017 (zobacz). Druga odbyła się dnia 19.02.2018 w naszej szkole (zobacz).

Uczniowie PG2 wykonali swoje prace pod kierunkiem nauczycielki plastyki, pani Anny Rybotyckiej, na ręce której zostały złożone serdeczne podziękowania ze strony dyrekcji ZS, p. Marzeny Grubiak i  p. Marty Śnieżek oraz organizatora konkursu, p. Jacka Marcinkowskiego.  Autorzy prac otrzymali podziękowania i nagrody rzeczowe. Mamy nadzieję na dalszą, równie owocną, współpracę między naszymi szkołami.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.