• slajd1
  • slajd02
  • 04
  • slajd3
  • 06

X Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

            Licealiści – dziennikarze z Zespołu Szkół w Głuchołazach, współpracujący z Głuchołaskim Centrum Wolontariatu przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Głuchołazach zostali zaproszeni na obchody  X Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Spotkanie miało miejsce 15 grudnia 2017 r. w Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Głuchołazach i stało się okazją do podziękowania  wszystkim wolontariuszom za ich bezinteresowną działalność na rzecz bliźnich.

            Wolontariusze, redaktorzy Gazetki Szkolnej „Chrobry News”: Joanna Chryczyk,  Diana Czieczierow, Wojciech  Diakowski, Dominika  Grabowska, Konrad Korytkowski,  Agnieszka

Serwecińska wraz z opiekunem i koordynatorem Panią Małgorzatą Dobranowską - Kuchną tworzą Grupę Dziennikarzy, która opisywała działania realizowane przez innych wolontariuszy. Relacje dziennikarzy można przeczytać na stronie internetowej >Głuchołaskiego Centrum Wolontariatu.

  • Powered by Joomla!速
    Joomla template by ByJoomla.com.